Ranking samochodów luksusowych klasy premium w Polsce

Chcesz kupić samochód luksusowy? Najpierw zobacz ranking najnowszych modeli.

Od ponad dziesięciu lat odnotowywany jest corocznie wzrost luksusowych samochodów na rynku Polskim. Do luksusowych marek można zaliczyć przede wszystkim: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Lexus, Porsche, Jaguar. Po przeanalizowaniu wielu tabeli dotyczących parametrów poszczególnych modeli samochodów, ale też opinii dotyczących wygody w trakcie jazdy i rozmieszczenia poszczególnych podzespołów wewnątrz aut doszliśmy do wniosku, że najbardziej luksusowe spośród wszystkich przeanalizowanych modeli są najnowsze samochody BMW. Nie tylko są piękne, ale przede wszystkim zwracają uwagę części bmw wewnątrz samochodu. Przepych i luksus od razu rzucają się w oczy. Wygoda i komfort jazdy, tylko dopełniają całości.

Czy BMW jest łatwe w utrzymaniu?


Tu najważniejszy jest aspekt związany z częściami do naszego samochodu. Części do bmw dosyć łatwo dostać, ale trzeba sobie przed kupnem zadać bardzo ważne pytanie, czy są one na pewno oryginalne? Części do BMW, jak i każdego innego samochodu, który posiadamy muszą być najwyższej jakości. Najwyższa jakość części zapewnia nam nie tylko oczywistą ochronę zdrowia i życia (na przykład podczas nagłego hamowania), ale również oszczędność pieniędzy, gdyż oryginalne części BMW zawsze będą służyły nam dużo dłużej niż tanie podróbki. Większość marek BMW rzadko się psuje, także poza corocznymi przeglądami utrzymanie naszego samochodu nie będzie wymagało większej gotówki i uwagi. Jednak trzeba pamiętać, by sklep w którym kupujemy części był zaufany – zawsze z certyfikowanymi częściami, a zakład w którym wymieniają nam części autoryzowany. Jaki twój BMW sklep ma szczegółowy profil możesz przeczytać w ofercie na stronie www, zadzwonić lub osobiście pojechać i przekonać się, czy sprzedawane części są dobre.

Może jednak skusisz się na tańsze części?

Niestety tanie, niebezpieczne podróbki z Chin, łudząco podobne do oryginałów zalewają nie tylko nasz – Polski rynek, ale również całą Europę. Coraz trudniej odróżnić dobre części od tych fałszywych. Niekiedy nawet specjaliści mają z tym problemy. Tylko wieloletnie doświadczenie pomaga w takich sytuacjach. Dlatego znalezienie dobrego serwisu, to ważny aspekt dla każdego posiadacza samochodu. A dlaczego tak na prawdę kupowanie tańszych części to kiepski pomysł ? Wyobraź sobie, że w nagłej sytuacji twoja droga hamowania wydłuża się o 20 metrów tylko dlatego, że masz gorszej jakości hamulce. Czasem tych brakujących 20 metrów sprawia, że albo przeżyjesz, albo nie. Czy nadal masz ochotę zaoszczędzić 200 złotych na podzespołach do swojego samochodu? Bo ja już od dawna kupuję tylko markowe produkty najwyższej jakości i tobie też polecam takie postępowanie.