BMW części to nasza nieustanna wierna miłość do niemieckiej marki BMW

Samochód niezbędnym, komfortowym członkiem każdej rodziny

Traktujesz własny samochód BMW jak własnego członka rodziny?, czyli dbasz niego nieustannie tak samo-jak o swoją własną rodzinę?
Ponieważ samochód dzisiaj jest niezbędnym środkiem lokomocji, zapewniającym niezwykły komfort oraz dużą niezależności w podróżowaniu dla całej Twojej rodziny.
Dodatkowo, jeżeli samochód jest twoim głównym oczkiem w głowie i wynika to z faktu. Będącego udzielonych przez Ciebie odpowiedziach na powyższe pytania, to dobrze trafiłeś, do naszego sklepu. Sklepu, który zapewni Tobie właściwy przebieg realizacji wymiany części eksploatacyjnej w czasie naprawy Twojego auta.

Rzetelna firma i solidny sklep to oryginalne i zawsze pewne części samochodowe


W ofercie naszego sklepu posiadamy oryginalne oraz fabrycznie produkowane części do BMW .
Nasz sklep współpracuje wyłącznie z autoryzowanymi partnerami niemieckiego koncernu BMW, nie tylko w Polsce, ale i również za granicą
Dzięki temu sklep ma zapewnione ceny producenta, a także gwarancję regularnych, terminowych dostaw.

Akceptujemy tylko części oryginalny i najwyższej jakości

Oferujemy Państwu zawsze oryginalne części pochodzące tylko prosto, od fabryki producenta światowej marki BMW.
Wszystkie oryginalne części BMW są zamawiane ze wszystkich oficjalnych fabryk koncernu BMW na świecie
Części/ elementy do każdego modelu BMW są nowe i fabrycznie przetestowane oraz nieużywane. Nie prowadzimy sprzedaży części zdemontowanych z innych pojazdów marki BMW. Do każdego zamówionego elementu oddajemy w ręce klienta certyfikat producenta, potwierdzający jego autentyczność, oprócz tego otrzymujecie Państwo od nas zawsze fakturę, jako dowód zakupu objęty gwarancją producenta na określony czas eksploatowania.

Nasz sklep, to firma działająca na podstawie nieustannych audytów wewnętrznych

Nasza firma jako legalny, autoryzowany, przedstawiciel BMW sklep reprezentujący niemiecką markę na polskim rynku motoryzacyjnym, nieustannie przechodzi liczne testy oraz audyty w postaci kontroli, a także i zewnętrzne i kontroli jakości usługi i oferowanych produktów przez sklep BMW motoryzacyjny przeprowadzanych przez autoryzowanych przedstawicieli marki BMW działających w Polsce, jak i za granicą.

bmw sklep

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.
Dzięki naszemu sklepowi macie Państwo gwarancję oraz pewność zakupu oryginalnych i najwyższej jakości części do swojego ukochanego modelu BMW.
Tylko oryginalna część daje pełen komfort oraz bezpieczeństwo i najwyższe zadowolenie klienta na drodze bez awarii i do celu.